Tennisclub 't Twiske

Baanschema wintercompetitie

Twiske baan 5
Competitie Zondag 11 november
9.30 uur
Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9
Yvette
Yvette
Yvette
Yvette

Steijn
Steijn
Steijn
Steijn
11.15 uur
Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9
Yvette
Yvette
Maurice
Maurice

Maurice
Maurice
Steijn
Steijn

13.00 uur

Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9
Hilco
Hilco
Hilco
Hilco

Maurice
Maurice
Anita
Anita

14.45 uur

Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9
Hilco
Hilco
Tamara
Tamara

Tamara
Tamara
Anita
Anita

16.30 uur

Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9


Tamara
Tamara




Competitie Zondag 25 november

10.00 uur

Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9
Ellis
Ellis
Sandra
Sandra

Angela
Angela

11.45 uur
Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9
Ellis
Ellis
Sandra
Sandra

Angela
Angela

13.30 uur
Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9
Paulien
Paulien
Ton
Ton




15.15 uur

Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9
Paulien
Paulien
Ton
Ton




Competitie Zondag 9 december

9.30 uur

Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9
Steijn
Steijn
Steijn
Steijn

Hilco
Hilco
Hilco
Hilco
11.15 uur
Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9
Steijn
Steijn
Yvette
Yvette

Yvette
Yvette
Hilco
Hilco
13.00 uur
Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9
Anita
Anita
Yvette
Yvette

Maurice
Maurice
Maurice
Maurice

14.45 uur

Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9
Anita
Anita
Tamara
Tamara

Tamara
Tamara
Maurice
Maurice

16.30 uur

Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9


Tamara
Tamara




Competitie Zondag 13 januari

10.00 uur

Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9
Sandra
Sandra
Ellis
Ellis




11.45 uur
Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9
Sandra
Sandra
Ellis
Ellis




13.30 uur
Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9
Paulien
Paulien
Angela
Angela




15.15 uur

Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9
Paulien
Paulien
Angela
Angela




Competitie Zondag 27 januari

9.30 uur

Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9
Yvette
Yvette
Yvette
Yvette

Tamara
Tamara
Tamara
Tamara
11.15 uur
Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9
Yvette
Yvette
Hilco
Hilco

Hilco
Hilco
Tamara
Tamara
13.00 uur
Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9
Ton
Ton
Hilco
Hilco

Anita
Anita
Angela
Angela

14.45 uur

Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9
Ton
Ton



Anita
Anita
Angela
Angela
Competitie Zondag 10 februari

10.00 uur

Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9
Maurice
Maurice
Maurice
Maurice

Steijn
Steijn
Steijn
Steijn
11.45 uur
Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9
Maurice
Maurice
Paulien
Paulien

Sandra
Sandra
Steijn
Steijn
13.30 uur
Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9
Ellis
Ellis
Paulien
Paulien

Sandra
Sandra

15.15 uur

Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9
Ellis
Ellis






Competitie Zondag 10 maart

10.00 uur

Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9
Angela
Angela






11.45 uur
Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9
Angela
Angela