Tennisclub 't Twiske

Baanschema zondag

Baanschema's
Competitie Zondag 7 april

09.00 uur

Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9





Jeugd Groen
Jeugd Groen
Jeugd Groen
Jeugd Groen

10.00 uur

Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9
Maurice
Maurice
Maurice
Maurice

Jeugd Groen
Jeugd Groen

12.00 uur

Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9
Maurice
Maurice
Hilco
Hilco

Hilco
Hilco
Tamara
Tamara

14.00 uur

Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9
Monique
Monique
Hilco
Hilco



Tamara
Tamara

16.00 uur

Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9
Monique
Monique






Competitie Zondag 14 april

09.00 uur

Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9





Jeugd Oranje
Jeugd Oranje
Jeugd Oranje
Jeugd Oranje

10.00 uur

Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9
Steijn
Steijn
Steijn
Steijn

Jeugd Oranje
Jeugd Oranje
Jeugd Oranje
Jeugd Oranje

11.00 uur

Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9
Pieter
Pieter
Steijn
Steijn

Ellis
Ellis
Pim
Pim

12.30 uur

Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9
Pieter
Pieter



Ellis
Ellis
Pim
Pim
Competitie Maandag 22 april

09.00 uur

Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9





Jeugd Groen
Jeugd Groen
Jeugd Groen
Jeugd Groen

10.00 uur

Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9
Hilco
Hilco
Hilco
Hilco



Jeugd Groen
Jeugd Groen
12.00 uur
Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9
Hilco
Hilco
Maurice
Maurice

Maurice
Maurice

14.00 uur

Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9
Tamara
Tamara
Maurice
Maurice




16.00 uur

Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9
Tamara
Tamara






Competitie Zondag 12 mei

09.00 uur

Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9
Jeugd Groen
Jeugd Groen
Jeugd Groen
Jeugd Groen




10.00 uur

Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9


Jeugd Groen
Jeugd Groen

Steijn
Steijn
Steijn
Steijn
11.00 uur
Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9
Ellis
Ellis
Pieter
Pieter

Pim
Pim
Steijn
Steijn

12.00 uur

Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9
Ellis
Ellis
Pieter
Pieter

Pim
Pim

Competitie Zondag 19 mei

09.00 uur

Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9





Jeugd Groen
Jeugd Groen
Jeugd Groen
Jeugd Groen

10.00 uur

Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9
Hilco
Hilco
Hilco
Hilco

Jeugd Groen
Jeugd Groen
Monique
Monique
12.00 uur
Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9
Hilco
Hilco
Tamara
Tamara

Pieter
Pieter
Monique
Monique

14.00 uur

Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9


Tamara
Tamara

Pieter
Pieter

Competitie Zondag 26 mei

10.00 uur

Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9
Maurice
Maurice
Maurice
Maurice

Steijn
Steijn
Steijn
Steijn
12.00 uur
Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9
Maurice
Maurice
Ellis
Ellis

Pim
Pim
Steijn
Steijn

14.00 uur

Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9


Ellis
Ellis

Pim
Pim

Competitie Zondag 2 juni

10.00 uur

Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9
Hilco
Hilco
Hilco
Hilco




11.00 uur

Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9







Monique
Monique

12.00 uur

Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9
Pieter
Pieter
Hilco
Hilco



Monique
Monique

13.00 uur

Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9
Pieter
Pieter
Hilco
Hilco

Tamara
Tamara

14.00 uur

Baan 1
Baan 2
Baan 3
Baan 4
Baan 5
Baan 6
Baan 7
Baan 8
Baan 9
Pieter
Pieter



Tamara
Tamara