Tennisclub 't Twiske

Teams najaar competitie

competitie
 Vrijdag Avond Dames dubbel 17+  2e klasse T.C. ‘t Twiske 1 
Speler 1 (aanvoerder): Sandra Dral
Speler 2: Mini Drost – Wildschut
Speler 3: Ingrid Knoop
Speler 4: Karin Bommer
Speler 5: Yvonne Donker
Speler 6: Marlous Smit
 Vrijdag Gemengd dubbel 17+  3e klasse T.C. ‘t Twiske 1 
Speler 1: (aanvoerder) Anouk Louter
Speler 2: Isabelle Kooij
Speler 3: Joy Bakker
Speler 4: Arjan Oostenbrink
Speler 5: Boy Visser
Speler 6: Sander Oostenbrink
Speler 7: Tim Dral
 Vrijdag Avond Gemengd dubbel 35+ 3e klasse T.C. ‘t Twiske 2, afd. 1031 
Speler 1: (aanvoerder) Edwin Schreutelkamp
Speler 2: Ellen Schreutelkamp
Speler 3: Rene Schanzleh
Speler 4: Carina van der Sluijs
Speler 5: Marion van Gennep
Speler 6: Jolanda Lek
 Vrijdag Avond Gemengd dubbel 35+ 3e klasse T.C. ‘t Twiske 1, afd. 1014 
Speler 1 (aanvoerder): Wilma de Haard
Speler 2: Tineke Numan
Speler 3: Ron Numan
Speler 4: Marjon Muller
Speler 5: Johan van de Wal
Speler 6: Theo Verduin
Speler 7: Rob de Haard
 Donderdagavond 8&9 competitie T.C. ’t Twiske 1, afd. 4010 
Speler 1 (aanvoerder): Cindy Berendsen
Speler 2: Nancy Berendsen
Speler 3: Patricia Schaekens
Speler 4: Katya Voet-Sebban
Speler 5: Yvonne Brinkman
 Donderdagavond 8&9 competitie 1e klasse T.C. ’t Twiske 2, afd. 4011 
Speler 1 (aanvoerder): Ketty Philippe
Speler 2: Heidi Helmhout
Speler 3: Fatima Gerritsen
Speler 4: Sylvia Bakker
 Zaterdag Hele dag Gemengd dubbel 17+ 3e klasse T.C. ’t Twiske 1, afd. 302 
Speler 1: (aanvoerder) Marjolein Kan
Speler 2: Guido Gobelens
Speler 3: Remco Jongh Visscher
Speler 4: Roosmarie Nuij
 Zaterdag Hele dag Gemengd dubbel 17+ 2e klasse T.C. ’t Twiske 2, afd. 243 
Speler 1: (aanvoerder) Wim Veeninga
Speler 2: Rogier Boon
Speler 3: Saskia Kloprogge
Speler 4: Lisa Castricum
 Zaterdag Hele dag Heren dubbel 17+ 2e klasse T.C. ’t Twiske 1, afd. 1205 
Speler 1: (aanvoerder) Frank de Beer
Speler 2: Berthold Bus
Speler 3: Wijnand Homburg
Speler 4: Wybe Hoekstra
Speler 5: Richard Vermaat
 Zondag Hele dag Gemengd 3e klasse T.C. ‘t Twiske 1, afd. 439 
Speler 1: (aanvoerder) Pim Hoffs
Speler 2: Monique Faijdherbe
Speler 3: Fred Bakker
Speler 4: Ron Joffer
Speler 5: Simone Bakker
Speler 6: Astrid Muller
 Zondag Hele dag Dames dubbel 35+ open klasse T.C. ‘t Twiske 1, afd. 3003 
Speler 1: (aanvoerder) Anita Fonteijn
Speler 2: Yvonne Joffer
Speler 3: Karin Koomen
Speler 4: Lilian Namink
Speler 5: Annemarie Semeijn
 Zondag Hele dag Jongens 10 t/m 14 jaar 2e klasse T.C. ‘t Twiske 1, afd. 5245 
Speler 1: Steijn Munts
Speler 2: Stefan Ekker
Speler 3: Jim van den Broek
Speler 4: Kenzo Luckson
Speler 5: Bram van der Weerdt