Tennisclub 't Twiske

Teams wintercompetitie Zondag

competitie
 Heren 1 – Zondag – H17+ enkel en dubbel (6) 3e klasse  

Speler 1 (aanvoerder): Maurice Bakker
Speler 2: Vincent Fischer
Speler 3: Simon Voorthuizen
Speler 4: Matthijs Dijkema
Speler 5: Ron Braspenning

indeling mijn knltb
 Heren 2- Zondag – H17+ enkel en dubbel (6) 4e klasse 

Speler 1 (aanvoerder): Hilco Schotanus
Speler 2: Stefan van Vloten
Speler 3: Erik Luxwolda
Speler 4: Arjen Oostenbrink

indeling mijn knltb
 Heren 1 – Zondag – H35+ dubbel (4) 2e klasse  
Speler 1 (aanvoerder): Ton de Haan
Speler 2: Ron Gerritsen
Speler 3: Fred Bakker
Speler 4: Herman de Boer
Speler 5: Henk van Duijvenbode
Speler 6: Peter Munts
 Dames 1 – Zondag – D17+ enkel en dubbel (6) 1e klasse 
Speler 1 (aanvoerder): Yvette van Scheppingen
Speler 2: Ingrid Poelemeijer
Speler 3: Marieke Wijte
Speler 4: Mirella Zonneveld
Speler 5: Saskia Wijte
Speler 6: Lissony Gemser
 Dames 2 – Zondag – D17+ enkel en dubbel (6) 4e klasse 
Speler 1 (aanvoerder): Tamara Lust
Speler 2: Joelle van Dijk
Speler 3: Kelly Bakker
Speler 4: Joy Bakker
 Dames 1 – Zondag – D35+ dubbel (4) 1e klasse 
Speler 1: (aanvoerder): Paulina Bakker
Speler 2: Achinta Nassy
Speler 3: Marion Marees
Speler 4: Joke Preker
 Dames 2 – Zondag – D35+ dubbel (4) 1e klasse  
Speler 1 (aanvoerder): Ellis Smedicus
Speler 2: Angelique Rhemrev
Speler 3: Ellen Bense
Speler 4: Jolanda Antenbrink
 Dames 3 – Zondag – D35+ dubbel (4) 2e klasse 

Speler 1 (aanvoerder): Sandra Dral
Speler 2: Yvonne Donker
Speler 3: Karin Bommer
Speler 4: Mini Drost
Speler 5: Ingrid Knoop
Speler 6: Marlous Smit
Speler 7: Simone Bakker
Speler 8: Astrid Muller

indeling mijn knltb
 Dames 4 – Zondag – D35+ dubbel (4) 4e klasse  

Speler 1 (aanvoerder): Angela Westphal
Speler 2: Marga Kikstra
Speler 3: Anita ter Beek
Speler 4: Gre Pennekamp
Speler 5: Karin Bauer
Speler 6: Jolanda Rovers

indeling mijn knltb
 Dames  – Zondag – D35+ dubbel (4) 4e klasse  
Speler 1 (aanvoerder): Anita Fonteijn
Speler 2: Karin Koomen
Speler 3: Lilian Namink
Speler 4: Yvonne Joffer
 Jongens 1 – Zondag – 11 t/m 17 jaar (6) 2e klasse  
Speler 1 (aanvoerder): Steijn Munts
Speler 2: Melle Fischer
Speler 3: Stefan Ekker
Speler 4: Timo Visser
Speler 5: Louis Iske