Tennisclub 't Twiske

Teams wintercompetitie Zondag

competitie
 Heren 1 – Zondag – H17+ enkel en dubbel (6)  2e klasse  
Speler 1 (aanvoerder): Frank de Beer
Speler 2: Berthold Bus
Speler 3: Mark Vermaat
Speler 4: Rogier Vermeulen
 Heren 2 – Zondag – H17+ dubbel (6) 4e klasse  

Speler 1 (aanvoerder): Maurice Bakker
Speler 2: Ron Braspenning
Speler 3: Philippe Lacoste
Speler 4: Matthijs Dijkema
Speler 5: Tim Pothuizen
Speler 6: Erik Luxwolda

 Heren 3- Zondag – H17+ enkel en dubbel (6)  4e klasse  
Speler 1 (aanvoerder): Hilco Schotanus
Speler 2: Stefan van Vloten
Speler 3: Ramon Onrust
Speler 4: Arjan Oostenbrink
 Heren 1 – Zondag – H35+ dubbel (4) 2e klasse  
Speler 1 (aanvoerder): Ton de Haan
Speler 2: Ron Gerritsen
Speler 3: Fred Bakker
Speler 4: Herman de Boer
Speler 5: Henk van Duijvenbode
Speler 6: Peter Muntz
 Heren 2- Zondag – H35+ dubbel (4) 2e klasse  
Speler 1 (aanvoerder): Ed Peijnenburg
Speler 2: Bertus Buis
Speler 3: Ed Hulsing
Speler 4: Wilco Karreman
 Dames 1 – Zondag – D17+ enkel en dubbel (6) 1e klasse 
Speler 1 (aanv.): Yvette van Scheppingen
Speler 2: Ingrid Poelemeijer
Speler 3: Merel Ruig
Speler 4: Mirella Zonneveld
Speler 5: Saskia Wijte
Speler 6: Lissony Gemser
 Dames 2 – Zondag – D17+ enkel en dubbel (6) 4e klasse 
Speler 1 (aanvoerder): Anouk Louter
Speler 2: Kelly Bakker
Speler 3: Joelle van Dijk
Speler 4: Isabelle Kooij
Speler 5: Joy Bakker
Speler 6: Saskia Voet
 Dames 1 – Zondag – D35+ dubbel (4) 1e klasse 
Speler 1: (aanvoerder): Paulina Bakker
Speler 2: Bertina de Boer
Speler 3: Marion Marees
Speler 4: Joke Preker
 Dames 2 – Zondag – D35+ dubbel (4) 2e klasse 
Speler 1 (aanvoerder): Ellis Smedicus
Speler 2: Angelique Rhemrev
Speler 3: Ellen Bense
Speler 4: Jolanda Antenbrink
 Dames 3 – Zondag – D35+ dubbel (4) 2e klasse 
Speler 1 (aanvoerder): Sandra Dral
Speler 2: Yvonne Donker
Speler 3: Karin Bommer
Speler 4: Mini Drost
Speler 5: Ingrid Knoop
Speler 6: Marlous Smit
 Dames 4 – Zondag – D35+ dubbel (4) 2e klasse  

Speler 1 (aanvoerder): Marga Kikstra
Speler 2: Angela Westphal
Speler 3: Anita ter Beek
Speler 4: Tineke van Veen
Speler 5: Karin Bauer

 Dames 5 – Zondag – D35+ dubbel (4) 3e klasse  
Speler 1 (aanvoerder): Anita Fonteijn
Speler 2: Karin Koomen
Speler 3: Lilian Namink
Speler 4: Yvonne Joffer
Speler 5: Marjon Welgraven
 Mix 1 – Zondag – GD35+ dubbel (4) 3e klasse  
Speler 1 (aanvoerder): Pim Hoffs
Speler 2: Simone Bakker
Speler 3: Ron Joffer
Speler 4: Astrid Muller