Reminder: PADELlbanen vegen is verplicht

12 mei 2025


Beste padellers,

De banen vegen nadat je hebt gespeeld is verplicht! Vanwege de levensduur van de padelbanen en om onze banen voor ieder uur in topconditie te houden, is het nodig dat de padel banen worden geveegd. Ook blijkt dat als er niet wordt geveegd de baan glad wordt en spelers uit kunnen glijden, ook dit willen we voorkomen.
Dus: nadat je een uurtje padel heb gespeeld even de baan vegen, dat is in 2 minuten gedaan, jij laat de baan hetjes achter en de volgende hebben evcen te wachten, maar krijgen een prima bespeelbare baan.

Het is niet de bedoeling dat je vraagt aan de spelers ná jou of ze baan geveegd willen hebben. Het is de plicht om te vegen nádat je gespeeld hebt.  

We hebben bij elke padelbaan 2 veegnetten beschikbaar, hoe je precies moet vegen, zie je op het bord bij de ingang van de baan. Daar vind je ook de 10 belangrijkste padelregels.

Goed om te weten: vegen doen we altijd, ook als het regent. 

 
IMG_7050.PNG

Nieuwscategorieën


Reacties

Er zijn nog geen reacties op nieuwsberichten.
Om te kunnen reageren dien je ingelogd zijn. Inloggen

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 75 684 3576

Tennis & Padel 't Twiske

Twiskeweg 99
1511BW Oostzaan

KVK-nummer

40617242